Kargo, Geri Ödeme ve İade Politikası

Ürünlerimizin hepsi Datça’daki atölyemizde el işçiliği ile üretilmektedir. Olive Blonde siparişinizi aldıktan sonra sizin için size özel olarak üretir, el işçiliği ile üretilen tüm ürünlerimiz tektir, fabrikasyon olmadığı için çok az da olsa sitemizdeki görselden farklılıklar içerebilir.

Ürünlerimizde her zaman en kaliteli deriyi kullanmaya özen göstermekteyiz. Kullandığımız bazı deriler yıllandıkça sizin kullanımınıza bağlı olarak renk değiştirir, çizikler oluşur ve kendine mahsus bir hal alır. Ürünlerimizi uzun yıllar kullanabilirsiniz, kullandıkça güzelleşir.

Her ürünü göndermeden önce kontrol eder ondan sonra paketleyip göndeririz. Yine de üretimden kaynaklı bir sorun bulursanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünü beğenmezseniz teslim tarihinden itibaren 1 hafta (7 gün) içinde geri iade edebilirsiniz. Üretim veya teslimat sırasında oluşan hatalı ürünleri yeni ürünle değiştirebilir ya da ücret iadesi isteyebilirsiniz. Ücret iadesi yapılırken kargo ücreti düşülecektir. İade sebebiniz ürünü beğenmeme ya da vazgeçme ise kargo ücreti müşteriye aittir. Geri göndereceğiniz ürünün eksiksiz olarak kullanılmamış ve orjinal paketinde gönderilmiş olması gereklidir.